NOVINKY

MINULÉ ROČNÍKY

ORGANIZÁTOŘI

JAK DO DRŽKOVA?

FÓRUM

SPONZOŘI

KONTAKT

TRIČKO - objednat

Návštěvník

 

novinky

N O V I N K Y

17. 8. 2014

Vystoupení KRABATHOR v nejsilnější sestavě z roku 1995 na letošním Brutal Assault Festu mě nabilo neuvěřitelným způsobem. Dojetí bylo veliké, až jsem musel zamáčknout slzu. Opravdu to stálo za to. Toť vše, co jsem Vám chtěl na tomto místě říci :-). Zdenda

5. 3. 2009

Jelikož se množí dotazy, zda se letos bude konat v tradičním jarním termínu držkovský metalový festival DEATH A.D., tak jsme se rozhodli publikovat krátkou a jasnou odpověď: NE.

26. 5. 2008

Prosím Vás, abyste do diskusního fóra napsali své názory na důvody menší návštěvnosti letošního ročníku. Díky!

25. 5. 2008

Fotogalerie z letošního ročníku je k vidění zde a přidávám super fotogalerii orthodoxní fanynky Lenky zde.

25. 5. 2008

Z tábora DEATH A.D. hlásíme, že sedmý ročník je zdárně ukončen. Věříme, že i přes nižší účast jste si to řádně užili a zapařili jak se sluší a patří. Všechny slibotechny a rádoby fans, kteří se nedostavili a trávili zaprděný večer v knajpě nebo u TV, udělali chybu. Tímto děkujeme hlavně Vám opravdu orthodoxním fanouškům, kteří jste byli včera v Držkově přítomni, všem skvělým kapelám a v neposlední řadě našim kamarádům ve službě, kteří tohle dělají už sedmý rok zadarmo! Všichni jste neskutečně fajnový a jen díky Vám jsme mohli až dosud uspořádat sedm (snad) dobrých ročníků našeho festu.

 

 

18:30 - 19:00 HEGESH

19:10 - 19:50 SEPSIS

20:00 - 20:50 RETURN TO INNOCENCE

21:00 - 21:50 PANDEMIA

22:00 - 22:50 PROFUNDIS (Pl)

23:00 - ??:?? SEEDS OF SORROW (A)

 

23. 5. 2008

Máme náhradu za DEIVOS!!! Je jí polská death/black kapela PROFUNDIS!!!

Moc děkuji Jarkovi z DEIVOS za sehnání plnohodnotné záplaty! Jednoho zástupce DEIVOS na prknech držkovského pódia tedy nakonec uvidíme - Mscislaw hraje na kytaru v PROFUNDIS i v DEIVOS. Poslechněte si ochutnávku PROFUNDIS zde a mrkněte se na oficiální stránky kapely zde.

22. 5. 2008

Bohužel mám špatnou zprávu - před chvílí mi volal Jarek z DEIVOS a oznámil mi, že kapela nemůže v sobotu hrát, protože bicmen leží v nemocnici se zápalem plic. Ohromně nás to mrzí, ale tento důvod je neovlivnitelný. Bicmenovi DEIVOS přejeme tímto brzké uzdravení. Jarek se nám snažil pomoci a obvolal pár polských kapel, zda by v sobotu nevystoupili místo DEIVOS, ale jedna je ve studiu a druhá má koncert. Náhradu za DEIVOS sháníme!!!

Zde je vyjádření Jarka z DEIVOS:

 

Hi Zdenda,

Like I told you on the phone, we can't play on saturday because our
replacement drummer Pawel is very sick...he's got some bad case of flu
and he can't play at all.
On monday he returned from the Rebel Angels Tour 3 on which he played
with Crionics already sick and he's not getting better like we hoped
for the last two days. Therefore, we can't take this risk...
We are very sorry that we cannot play, because believe me, we would
love to! We were looking forward to this gig, and we're just as angry
as you probably are that it's not possible to play.
So our apologies go to you and the people who were looking forward to
our show - please tell them about this unfortunate situation and send
our regrets...
I was thinking if I could help you in finding a replacement for us. I
was already on the phone with Adam from Sphere
http://www.myspace.com/sphereband and I tommorrow will know if they
can come. I will be also contacting Pyorrhoea
http://www.myspace.com/pyorrhoea and will let you know when i know
anything.
Once again - sorry, man! Don't be mad ut us, shitty things happen and
it just happened.
Thanks for your understanding, we'll be in touch.
Jarek

 

18. 5. 2008

Držkovské peklo se nezadržitelně blíží. Věříme, že Vás přijede hodně a že si festival užijete jako každý rok maximálně. Nabízíme možnost přespání ve vlastních spacácích buď v přímo na sále v sokolovně nebo před sokolovnou ve vlastním stanu.

Dopravní spojení v sobotu 24/5/2008 do Držkova:

1) z Prahy Černého Mostu jede autobus přímo do Držkova v 14:20h - přes Ml. Boleslav (15:05h), Mnichovo Hradiště (15:20h), Turnov (15:45h), Malou Skálu (16:00h), Železný Brod (16:10h) a v je Držkově v 16:25h

2) z Prahy Černého Mostu jede v 16:00h přímý spoj do Jablonce nad Nisou (17:05h)

3) z Jablonce nad Nisou do Držkova jede autobus v 18:00h přes Dolní Černou Studnici (18:10h), Huť (18:15h), Zásadu (18:20h) a v Držkově je v 18:25h

8. 5. 2008

Ode dneška si můžete závazně rezervovat zlevněné vstupenky za 130 Kč/ks (na místě budou za 150 Kč/ks) na letošní ročník DEATH A.D. festivalu přímo zde na oficiálních webových stránkách festu. Učinit tak můžete kliknutím v levém menu na položku REZERVACE VSTUPENEK nebo přímo zde.

5. 4. 2008

A je to tady - konečně Vám můžeme prozradit překvapení, které jsme pro Vás - věrné fanoušky DEATH A.D. festu připravovali v minulých týdnech. Letos poprvé v historii máte možnost zakoupit si festivalové tričko! Máte na výběr ze dvou barevných variant - bílá a černá.

17. 3. 2008

Po delší době opět aktualizace - dneska pro Vás mám plakát letošního ročníku DEATH A.D., jehož design doznal radikálních změn. Po letech konzervatismu přichází nová tvář. Snad se Vám bude líbit.

Pracujeme na překvapení pro Vás fanoušky. Snad vše dopadne dobře a poprvé v historii našeho festivalu si budete moci odnést z Držkova kromě hudebních (a jiných :-)) zážitků i hmatatelný suvenýr...těšte se a sledujte tyto stránky.

 

6. 2. 2008

Banner pro letošní ročník DEATH A.D.:

Pokud chcete podpořit náš festival umístěním banneru na Vaše internetové stránky můžete do zdrojového kódu stránek vložit toto:

<a target="_blank" href="http://www.death-ad.zdenda.net/">
<img border="0" src="http://www.death-ad.zdenda.net/banner/banner1.gif"></a>

4. 2. 2008

Konečně tu máme poslední dvě jména kapel, které uzavřou šestici smeček, jež budete moci vidět a slyšet na letošním Držkově! Jsem velice rád, že mohu oznámit další zahraniční premiéru na prknech držkovské sokolovny - tentokrát je to deathová mašinérie SEEDS OF SORROW z Rakouska!!! A poslední potvrzenou kapelou pro rok 2008 je mělnická brutální death/grind sqadra SEPSIS! Máte se na co těšit!

2. 2. 2008

Další potvrzenou kapelou letošního ročníku je punková knajp´n´rollová sebranka z Jistebska HEGESH. Jedna z mála kapel, která punk nejen hraje, ale skutečně i žije!

26. 1. 2008

Je mi ctí, že mohu ohlásit první tři potvrzené kapely letošního ročníku.

Konečně se v Držkově představí kapela od našich severních sousedů - z Polska! Všichni věci znalí metalový fanoušci vědí, že polská metalová liga je jedna z nejlepších na světě a první potvrzenou kapelou letošního DEATH A.D. je squadra DEIVOS!!!

Fobia zine o této kapele napsal: "...jedná se o nejlepší novou kapelu z Polska...slibuje rychlost větší než Vader nebo Yattering, s riffy vystřiženými jako od Morbid Angel a exceletním zpěvem". Poslechněte si ukázky na jejich stránkách (klikněte na "Deivos" v levém menu), stojí to za to!

Druhou kapelou, kterou si budete moci vychutnat je chebská stálice na světové deathmetalové scéně - kapela PANDEMIA. Kapela má za sebou velmi úspěšné turné po Latinské Americe a jedná se o jeden z nejexportnějších souborů v Čechách.

Trojlístek zveřejněných kapel k dnešnímu dni uzavírá mladoboleslavská smečka RETURN TO INNOCENCE, která se v Držkově již fanouškům představila a dá se právem považovat za domácí kapelu.

Sledujte tyto stránky, brzo se dozvíte jména dalších smeček! Celkem letos vystoupí šest kapel.

26. 1. 2008

Přípravy na letošní ročník DEATH A.D. volume 007 právě vrcholí. První informace o letošním metalovém infernu v Držkově jsou tu - DEATH A.D. volume 007 se uskuteční 24. května 2008 (sobota) tradičně v držkovské sokolovně.

26. 1. 2008

Spuštění oficiálních stránek festivalu DEATH A.D. v novém kabátu. Věřím, že se Vám nový design webu líbí a že zde najdete všechny informace, které hledáte.

FUCK YOU VERY MUCH (c) Zdenda Bouda 2008 - www.zdenda.net